Flinthook

„Flinthook” dostępne w sklepie Xbox

Sympatyczna platformówka wyceniona została na 59,99 zł.

Flinthook to szybka, platformowa gra akcji z elementami zainspirowanymi Rouge. Zostań największym piratem we wszechświecie dzięki Twojemu hakowi, pistoletowi i mocy spowalniania!

HAK W AKCJI!

Szarżuj ze swoim potężnym hakiem! Swobodnie celuj i rzucaj wielką kotwicą w złote pierścienie, aby szybko i zwinnie przemieszczać się pomiędzy poziomami, unikając zagrożeń i kul wrogów. Strzelaj na 360′ z Pistoletem Blazmowym! Używaj świeżych, gorących nabojów, aby pozbywać się najróżniejszych wrogów! Wyglądaj bardzo fajnie dzięki mocy spowalniania! Spowolnij czas, aby dobrze wycelować, albo wykonać genialną akcję – rób to często, moc odnawia się bardzo szybko i sprawia, że jesteś co najmiej o 200% fajniejszy.

STRZELAJ, KRADNIJ I PLĄDRUJ!

Przedzieraj się przez losowo złożone pirackie statki kosmiczne! Każdy poziom jest jedyny w swoim rodzaju, a statki są stopniowo budowane z setek ręcznie wykonanych pomieszczeń, modyfikowane, wypełniane niezwykłymi skarbami i zaludniane przypadkowymi falami wrogów. Poluj na piratów z klanu Cluster! Karm swojego kompasostwora, aby wskazywał Ci położenie bossów, pokonuj ich i zabieraj do domu nagrodę. Twoi przeciwnicy to nie cyber-matoły, więc upewnij się, że jesteś przygotowany na wyzwanie! Zbieraj rzadkie zabytki i potężne karty korzyści! Skarb, który rabujesz tworzy Twoją legendę – wraz z osiąganiem nowych poziomów odblokowuj nowe dodatki do uzbrojenia , kupuj permanentne ulepszenia na Czarnym Rynku i gromadź kolekcjonerskie przedmioty i stronice z tajemną wiedzą! Kto będzie dziś najlepszym piratem? Bierz udział w rywalizacji o najlepszy wynik w dziennych i tygodniowych wyzwaniach! Odkryj nieodgadnione tajemnice?! Nie wiem, to w tej grze są tajemnice? O_O

Dodaj komentarz