RiME

„RiME” dostępne w przedsprzedaży

Od wczoraj można już zamawiać najnowszą produkcję studia Grey Box – „RiME”

Do dnia premiery, czyli do 26 maja, gra dostępna jest w cenie 89,99 zł, później cena wzrośnie do 99,99 zł. Zajmującą 4.3GB pozycję można zakupić i pobrać już teraz, ale do dnia premiery pozostanie nieaktywna.

Przed tobą kraina pełna tajemnic do odkrycia. Poznaj przepiękny, ale surowy świat RiME, logicznej gry przygodowej dla jednego gracza. W RiME wcielasz się w postać chłopca, który po ulewnej burzy budzi się na tajemniczej wyspie. Widzisz dzikie zwierzęta, dawno zapomniane ruiny i gigantyczną wieżę, która jakby cię przywoływała. Uzbrojony jedynie w rozum i silną wolę, z pomocą usłużnego lisa, musisz zbadać tę enigmatyczną wyspę, dotrzeć na szczyt wieży i ujawnić jej pilnie strzeżone tajemnice.
CECHY GRY:
Odkrywaj – zbadaj tajemniczą wyspę we własnym tempie. Wchodź w interakcje z przyrodą, szukaj ukrytych przedmiotów albo po prostu podziwiaj widoki i dźwięki.
Rozwiązuj łamigłówki – przemierz starożytne ruiny i odkryj ich ukryte cuda, rozwiązując zagadki logiczne związane z dźwiękiem, światłem, cieniami, perspektywą, platformami, a nawet manipulacjami czasem.
Ujawnij sekrety – poznaj historię chłopca, odkrywając dziesiątki tajemnic i elementów do zebrania.
Daj się oczarować – podziwiaj przepiękny świat, inspirowany pięknem basenu Morza Śródziemnego, łączący niesamowitą muzykę i tętniące życiem barwy.

Dodaj komentarz